Zobacz więcej Zobacz więcej
Od 1994r. działa 35-osobowy chór parafialny BEL CANTO-jest to chór mieszany, który zrzesza młodzież gimnazjalną ...
Przedwojenny monument stoi na jednym z malowniczych wzgórz otaczających Małą, wieś w powiecie ropczycko-sędziszowskim.

Bilet dla Wiktorii

Wiktoria ma własną stronę internetową. Cały dochód z kliknięć w reklamę na tej stronie będzie przeznaczony na bilet lotniczy do USA, gdzie dziewczynka ma szansę na operację kręgosłupa.

Na pomysł stworzenia strony internetowej dla Wiktorii Darłak wpadł Łukasz Adamczyk z jednej z rzeszowskich agencji reklamowych.

– Jako grafik chętnie stworzę i poprowadzę taką stronę. Wstępne założenie jest takie, aby były na niej bieżące informacje o Wiktorii, jej leczeniu i oferowanej pomocy – wyjaśnia pan Łukasz.

Proponowany adres strony to www.biletdlawiktorii.pl. To właśnie pieniądze na bilet lotniczy dla Wiktorii są w tej chwili pilną sprawą. Na 19 lipca ma zaplanowaną pierwszą konsultację w amerykańskiej klinice. Jeśli lekarze stwierdzą, że jej stan zdrowia pozwala na operację, będzie przeprowadzona od razu. W przeciwnym razie będą konieczne kolejne konsultacje. To wiązałoby się z następnymi podróżami do USA i jeszcze większymi kosztami.

Fundacja "Dar Serca” w Chicago może opłacić dojazd z lotniska do kliniki, wyżywienie, nocleg, konsultacje i operację, a nawet tłumacza. Niestety rodzice Wiktorii już sami muszą znaleźć pieniądze na dotarcie do USA. Wczoraj zaapelowaliśmy o pomoc. Na nasz apel szybko zareagował Łukasz Adamczyk.

- Na proponowanej stronie będzie miejsce na reklamę z google adsense. Cały dochód z kliknięć w reklamę będzie przeznaczony dla Wiktorii. Poza tym na stronie głównej będą loga sponsorów, jeśli tacy się znajdą oraz aktualna kwota, jaka została zebrana na bilet – dodaje.

Strona ruszy za dwa, trzy dni. Będzie w kolorystyce wybranej przez Wiktorię. Znajdą się na niej wszystkie niezbędne dane do przekazania pieniędzy na specjalne konto dziewczynki, a także m.in. przebieg leczenia.

- W dobie internetu to świetny pomysł – zachwyca się pani Justyna, mama Wiktorii. - Córka na pewno się ucieszy. Chętnie też poprowadzi swój blog na tej stronie – zapewnia.

Możesz pomóc Wiktorii

Pieniądze można wpłacać na specjalne konto Uczniowskiego Klubu Sportowego w Małej: 90 9171 0004 0013 9250 2000 0010 dopiskiem ,,Dla Wiktorii Darłak”.

 

 

 

 

WWW. biletdlawiktorii.pl

« powrót

Napisz do nas
Kontakt: Zespół Szkół w Małej - tel/fax (017) 2213397 e-mail: zsmala@vp.pl
Copyright © 2020 miejscowosc-mala.pl wizyt: 336171 online: 4 Realizacja: Intellect.pl