Zobacz więcej Zobacz więcej
Od 1994r. działa 35-osobowy chór parafialny BEL CANTO-jest to chór mieszany, który zrzesza młodzież gimnazjalną ...
Przedwojenny monument stoi na jednym z malowniczych wzgórz otaczających Małą, wieś w powiecie ropczycko-sędziszowskim.

Śluby chórzystów.. i nie tylkoWakacje 2018 r.

Piękne, letnie dni to idealny czas na śluby i wesela. Wakacyjna aura sprzyja zabawie i tańcom.. 
Jest to intensywny czas również dla naszego chóru. 14 lipca 2018 roku towarzyszyliśmy byłym chórzystom - Agacie i Januszowi Orkisz w dniu zawarcia przez nich sakramentu małżeństwa.
Msza ślubna stanowi najważniejszy i najpiękniejszy moment dla Pary Młodej, a oprawa muzyczna nadaje uroczystości wyjątkowy charakter. Dlatego też, wdzięczni byłym chórzystom za ich zaangażowanie, w ten sposób chcemy zaznaczyć swoją obecność przy nich. Na tę okazję mamy przygotowany specjalny, dobrze dopasowany repertuar.
21 lipca mieliśmy zaszczyt śpiewać na ślubie Barbary i Arkadiusza Fularów. W ramach podziękowania Państwo Młodzi oraz ich rodzice zaprosili nas na drugi dzień poprawin wesela. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą gościnę i świetną zabawę. Podczas wspólnego biesiadowania nie zabrakło również śpiewu ( jak na chórzystów przystało). 

Podczas wakacji śpiewaliśmy również na ślubie Agnieszki i Józefa Kurosiów. Ślub odbył się w Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zawadzie.

W galerii załączamy również zdjęcia z poprawin wesela Barbary i Damiana Zielińskich. W podziękowaniu za oprawę muzyczną Mszy Ślubnej członkowie chóru wraz z Panem Dyrygentem zostali zaproszeni na przyjęcie, za co ponownie serdecznie dziękujemy.

Dzień 26 maja 2018 roku był najważniejszym dniem w życiu dla naszej pięknej i utalentowanej solistki Edyty Dubiel. Postanowiliśmy odrobinę przeszkodzić parze młodej w przejeździe do domu weselnego i odśpiewać dla nich życzenia. A w jaki sposób to zrobiliśmy - oglądnijcie zdjęcia poniżej :)

« powrót

Śluby chórzystów 2018

Napisz do nas
Kontakt: Zespół Szkół w Małej - tel/fax (017) 2213397 e-mail: zsmala@vp.pl
Copyright © 2021 miejscowosc-mala.pl wizyt: 381369 online: 4 Realizacja: Intellect.pl